Gydytis galima ne tik tabletėmis

GydymasTablečių ir preparatų pavadinimų, skirtų malšinti ligoms ir simptomams, žinome nemažai. O ar žinome, kas yra Theta Healing? Skamba kaip vaistai, tačiau tai kur kas daugiau nei vaistai. Tai metodas ne kvėpuoti taisyklingai, o pajausti savo sąmonę ir suprasti ją, išmokti valdyti ją taip, kad pasveiktumėte nuo ligų. Ir čia nereikia eiti į atskirus skyrius vaistinėje, kur vieni vaistai skirti malšinti simptomams, kiti – kažkokioms ligoms. Čia viskas yra viename, nes labiausiai mums reikia išmokti save valdyti taip, kad galėtume gyventi teisingai ir vienu būdu išspręsti sunkiausias problemas.

Padeda net ir placebo efektas

Tam, kad patikėtume kažkuo, mums paprastai neužtenka vien širdies balso – norime ir įrodymų. Taip veikia mus gaubiantis loginis protas. Ką gi, ThetaHealing įrodymų pilna, tačiau galbūt labiau įtikinamai skambės panašus ir labiau paplitęs reiškinys – Placebo efektas. Tai efektas, kuomet ligoniai pagyja net ir labai nuo sunkių ligų tik dėl to, kad patiki, jog jiems yra teikiamas labai geras gydymas. Taip nutinka eksperimentų metu arba kartais netyčia, kuomet vietoje reikiamų vaistų duodami kažkokie kiti, nieko nedarantys. Tuomet kyla klausimas, kas, vadinasi, iš tiesų pagydė tą žmogų? Atsakymas paprastas: jo paties pasąmonė, kuri visiškai tikėjo tuo, kad žmogus dabar turi pasveikti. Placebo efektas turi begales įrodymų, ir placebo veikia taip pat gerai, kaip ir tikri vaistai. Vadinasi, yra labai stiprių dalykų, kuriuos gali mūsų intuicija, mūsų pasąmonė. Tai beprotiškai dideli ištekliai, kuriais dauguma žmonių tiesiog nesinaudoja.

Prakalbinta sąmonė su Teta bangomis leidžia mums sveikti

Labai svarbu, ką sako mūsų sąmonė. Teta bangos specialaus kvėpavimo ir meditacijos metu leidžia prakalbinti mūsų pasąmonę, nukreipti jos energiją reikiama linkme. Žmonės gali išsigydyti nuo psichologinių problemų, nuo fizinių sutrikimų. Ten, kur reikalingi vaistai ir medikai, iš tiesų gali padėti pasąmonė. Ypač pagalbos reikia asmenims, kurie varsto įvairių kabinetų duris ir niekas jiems nenustato ligos, ir niekas jiems negali padėti. Tokiems žmonėms pasąmonė leidžia atlikti didelius darbus, tik reikia mokėti ja pasinaudoti.

Viskas, ko reikia, iš tiesų yra mumyse

Pažvelkime į pasaulio stebuklus, ir pamatysime, kad nėra jokio paaiškinimo, kaip tam tikri dalykai atsitiko. Iš tiesų, nereikia žvelgti nei į Cheopso piramides, nei į kitus darinius, tereikia pažvelgti į savo gyvenimą, pripažinti stebuklų veikimą, ir leisti jiems veikti per jus, per jūsų pasąmonę.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *