Ką nuveikti, jeigu garaže laukia statybinė mediena

Jeigu kažkada anksčiau iš vara.lt ar kitur užsisakėte statybinės medienos, o ši iki šiol stovi, metas sugalvoti, kur ją panaudoti. Juk mediena, kaip ir bet kuri kita statybinė medžiaga, stovėdama pamažu praranda savo formą. Tad, kol jos dar visai neteko, metas sugalvoti, ką pasigaminti.

Profesionalai ras, kur panaudoti

VaraAišku, statybinė mediena su ja dirbti nemokančiam žmogui atrodys tik kaip kažkoks griozdas, užimantis vietą ten, kur ji stovi. Tačiau tiems, kas turi ilgametę patirtį darbo su medžiu arba statybose, problemų, galvojant, ką su ja veikti, nekils. Apskritai, mažai tikėtina, kad pas tokį žmogų ilgai užsibus ši medžiaga. Nebent jis labai ilgai kaupia medžiagas bei ketina statyti kažką masyvaus ir gražaus. Tačiau visgi galima leisti sau ir šiek tiek palaukti, kol sukaupsi medžiagas, o tada jau statytis namą sau.

Mėgėjams pirma reikėtų įrankių

Jeigu nesate pažengęs meistrelis, tačiau nuo senų laikų garaže stovinti statybinė mediena vis vilioja kažką įdomaus pasidaryti, galima būtų pradėti nuo pasirengimo darbui. Tai pirmiausia bus tinkamų darbo įrankių įsigijimas. Norint apdirbti medieną, bus naudojami pjūklai, kaltukai, gremžtukai, šlifuokliai, peiliai ir kiti panašūs dalykai. Kuo daugiau naudosite gerų kokybiškų, naujų įrankių, kuo mažiau kišite prie medienos senus surūdijusius įrankius, tuo bus geriau. Tuo gražiau vėliau galėsite kažką pagaminti. Staklių nepirksite turbūt vien dėl to medžio, tačiau galbūt galėsite išsinuomoti arba pasinaudoti kažkieno dirbtuvėmis.

Pasidaryk pats: lentyna

Jeigu jus domina baldų gamyba, pirmiausia vertėtų pradėti nuo lentynos, kadangi tai turbūt lengviausia, ką galima pasigaminti su statybine mediena. Jūs galbūt dažnai nemąstote apie tai, kur ir kaip ją reikėtų pritaikyti, tačiau būdų ir metodų visada yra. Pasidarykite lentyną ir neturėsite sunkaus darbo, o rezultatu galėsite džiaugtis jau tą pačią dieną. Juk nieko nėra jaukiau namuose negu pakabinta rankų darbo nuosava lentyna, jos skleidžiamas medžio kvapas ir į lentyną gražiai sudėtos mėgstamiausios knygos. Gaminkite pakabinamą arba pastatomą lentyną ir džiaukitės namais, spindinčiais jaukumu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *