Kaip išsirinkti suknelę?

Moteriškumas dažnai siejamas su suknelėmis, nes tai pats moteriškiausias drabužis be kurio daugelis moterų neįsivaizduoja savo garderobo. Įvairios moteriškos suknelės šiuo metu parduodamos tiek internetu, tiek ir fizinėse parduotuvėse. Modelių ir spalvų gausa yra tokia didelė, kad dažna moteris nebežino ką pirkti.

SuknelėsSvarbu žinoti, kad pirmiausia ką turite padaryti, tai nuspręsti, kokiai progai jums reikalinga suknelė. Jos gali būti paprastos laisvalaikio, bet gali būti ir proginės, pavyzdžiui, kokteilinės, vestuvinės, vakarinės ir t.t. Tam tikromis progomis yra būtina laikytis etiketo, todėl jei perkate suknelę ypatingam renginiui, tai reikia perskaityti kvietime visą informaciją ir surasti tą vietą, kurioje nurodoma apranga t.y. jums reikia ieškoti užrašo „Dress code“ arba „Aprangos kodas“. Jei nežinoma ką reiškia toks kodas, tai reikia aprangos etiketo knygoje arba internetu surasti ką, koks aprangos kodas reiškia. Ten bus nurodyta, kokia tai apranga. Jei tai laisvalaikio suknelė arba skirta kasdienai paprasta suknelė, tai rinktis galite pagal sekančius patarimus.

Labai svarbu suknelę rinktis pagal metų laikus. Skirsis audiniai ir jų tankumas. Pavyzdžiui, vasarai puikiai tinka lino ar šifono audinio suknelės. Jos padės neperkaisti. Šaltajam metų laikui reikėtų teikti pirmenybę vilnai ir kašmyrui. Reikia rinktis storesnius audinius. Bet kuriam sezonui gali tikti medvilnės audinio suknelės. Tiesa, reikia rinktis pagal tankumą. Kuo vėsiau, tuo storesnis audinio sluoksnis turėtų būti.

Sekantis svarbus patarimas – dydis. Visos norime atrodyti kuo liekniau, tačiau mažesnis suknelės dydis to tikrai nepadarys. Be to, dabar itin aptemptos moteriškos suknelės nėra madingos. Dabar pirmenybę reikia teikti laisvesnėms suknelėms. Tiesa, parduotuvėse vis dar yra daug aptemptų suknelių, todėl reikėtų rinktis didesnio dydžio. Renkantis dydį reikia matuotis ir žiūrėti kaip jums tinka tam tikri suknelių kirpimai ir ilgis. Tai labai individualu ir nereikėtų aklai vadovautis patarimais tam tikriems figūrų tipams ar ūgiams. Viską reikia patikrinti praktikoje. Čia kaip ir su spalvomis. Vienos tiesiog idealiai tinka, o kitos kažkaip nesižiūri. Taigi, dydį reikia pirkti savo arba vienu dydžiu didesnę, kad būtų laisvesnė.

Paskutinis patarimas susijęs su kokybe. Nors audinių yra įvairių, tačiau jų kokybė gali skirtis. Jūsų užduotis yra surasti kokybiškus audinius iš kurių pasiūta suknelė. Be to, reikia žiūrėti, kad ir siuvimas būtų kokybiškas, priešingu atveju, net ir brangiausias audinys neatrodys gerai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *