Ko nedovanoti mamai

Nors šimtus kartų matėte, kaip mama sukasi virtuvėje, dulkina kilimus, plauna rūbus, tai nereiškia, kad geriausios dovanos mamai bus tie daiktai, kuriuos kasdien pas ją matote. Galima pagalvoti, kad joms tarsi patiktų gauti tai, ką jau turi, turės atsargai. Tačiau iš tiesų dovanos mamai, kaip ir bet kuriai kitai moteriai, galėtų būti kažkas daugiau, negu tai, ką ji turi kasdien. Susikoncentruokime ties virtuve, jeigu ji iš tiesų mėgsta gaminti. Kas palengvintų jos buitį ir būtį, kas ją tikrai pradžiugintų?

Indai

DovanosGeras sprendimas yra dovanoti tikrai aukštos kokybės indus. Kaip taisyklė, dovanos mamai turi būti geresnės kokybės negu daiktai, kuriuos ji pati perka. Tad, jeigu ji anksčiau pirkdavo vidutinės kokybės puodus, o dabartiniai jau yra ir pajuodę bei prakiurę, tai galiausiai jums reikėtų padovanoti rinkinį iš tiesų labai gerų puodų. Tai gali būti nebūtinai 12 dalių, gali būti tik 2 puodų rinkinys. Tačiau, jeigu jie bus tikrai labai geros kokybės, tuomet pamatysite, kad net ir gaminių kokybė gali būti daug geresnė. Pavyzdžiui, visada pravartu turėti retai naudojamą, bet tikrus stebuklus darantį garų puodą. Arba, pavyzdžiui, puodą, skirtą būtent troškinimui ir kepimui. Koks skanus jame gali būti plovas.

Virtuvės pagalbininkai

Kalbame ne apie kočėlą, nes jo tai geriau nedovanoti. Kaip ir kokio nors skuduro arba kibiro grindų plovimui. Tai kas, kad tai iš esmės labai geri daiktai, bet jie neatrodys tokie geri, kai dovanosite juos svarbios progos dieną savo mamai. Geriau ieškokite ypatingai atrodančių pagalbininkų. Tarkime, tai gali būti koks nors daugiafunkcinis atidarytuvas, labai gražios dėžutės, prieskoniams susidėti, o gal prabangus ir tikrai geras virtuvės kombainas, kuris palengvins ne tik mamos darbus, bet ir jūsų piniginę.

Estetiški dalykai

Indai gali būti ir funkcionalūs, ir labai gražūs, ir kaip tik tokie galėtų būti geros dovanos mamai. Pavyzdžiui, tai gali būti koks nors dailus porcelianas, kada puodeliai bei lėkštės ne tik puikiai tinka maisto valgymui, bet dar ir puošia pačią virtuvę, kol stovi savo stiklinėje indų spintoje. Kaip ir taurės, kurios, pavyzdžiui, gali būti visiškai spalvotos ir dėl to atrodyti tikrai dailiai. Žodžiu, variantų, kada daiktai yra spalvoti, gražūs ir tikrai verti dėmesio, tikrai yra. Atsiverskite kokį nors parduotuvės katalogą arba nueikite į elektroninę parduotuvę, ir įsitikinsite tuo patys.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *