Macys security – užtikrintas saugumas jums

Gyvename laikais, kada žmogui be galo svarbi jo apsauga. Čia omenyje turimas ne tik jo, kaip fizinio asmens, saugumas, tačiau ir kilnojamo bei nekilnojamo turto (safe room), virtualioje erdvėje figūruojančių duomenų saugojimas. Egzistuoja daugybė asmens apsaugos kompanijų, kurios šiandien specializuojasi ne tik fizinių asmenų, jų turto, bet ir jų asmeninių duomenų apsaugoje. Viena tokių kompanijų – Europoje pirmaujanti Didžiosios Britanijos apsaugos įmonė Macys security, teikianti profesionalias asmenų apsaugos (įskaitant jų būsto, kilnojamo ir nekilnojamo turto, duomenų ir kt.) paslaugas, konsultuojanti asmens saugumo klausimais, prekiaujanti aukštos kokybės saugos įrenginiais.

Macys security dirba kruopščiai ir konfidencialiai, nuoširdžiai gilinasi į kliento poreikius, todėl nenuostabu, kad kompanijos rezultatai – sunkiai pralenkiami. Sėkmę patvirtina ir sparti pasaulinė plėtra – kompanijos atstovai konsultacijas saugumo klausimais teikia daugiau nei 15-oje pasaulio šalių. Rusijoje, Artimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje bei kituose regionuose gyvenantiems asmenims, politikos atstovams rengiami individualūs apsaugos planai, taip pat saugomi įvairūs objektai, didelės svarbos pastatai.

Macys paslaugosMacys security taip pat savo klientams gali pasiūlyti itin patogią internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama apsauginėmis sirenomis, garsiniais ir šviesos signalais, garsiakalbiais, signalizacijos sistemomis, vaizdo stebėjimo kameromis. Bendrovės komanda ir savo darbą puikiai išmanantys specialistai padės pasirinkti tinkamą produktą, geriausiai atitinkantį kainos bei kokybės santykį. Nesvarbu, ar esate privatus asmuo, priklausote vyriausybinėms,valstybinėms organizacijoms, ar tiesiog ieškote būdų ir įrangos apsaugoti savo individualų būstą bei biurą – ši Didžiosios Britanijos saugos specialistų komanda pasiruošusi jums padėti. Galite būti tikri – šiems profesionalams nėra lygių išbandant vadinamuosius „panikos kambarius“, pristatant neperšaunamąsias duris, stiklus bei garažus. Ypač patraukliai pateikiamame kompanijos internetiniame puslapyje nesunkiai rasite reikiamą informaciją, visus svarbiausius kontaktus.

Pastaruoju metu ypač išaugo asmens duomenų apsaugos reikiamybė. Kadangi socialiniai tinklai mūsų gyvenimuose įgauna vis daugiau reikšmės, o registracijos įvairiausiose svetainėse, programose vyksta susiejant duomenis, asmeninė informacija pamažu kaupiasi viešosiose erdvėse. Žinoma, svetainės užtikrina duomenų apsaugą, tačiau sukčių metodikos tobulėja – štai, pavyzdžiui, įsilaužę į jūsų elektroninį paštą, jie gali aptikti prisijungimus prie kitų jūsų programų ar svetainių ir taip netgi nukeliauti iki elektroninės bankininkystės duomenų. Galiausiai atsitinka taip, kad žmogus, teigiantis, kad niekada niekam neviešinęs savo asmens duomenų, randa ištuštintą banko sąskaitą. Pasirodo, visai neseniai kažkas (gali būti iš, pavyzdžiui, Nigerijos, Indijos ar dar kitos šalies) nulaužė asmens elektroninio pašto adresą, kuriame įvairiuose registracijos patvirtinimo laiškuose buvo prisijungimų slaptažodžiai arba net atviras laiškas (mamai, vyrui, broliui) su prisijungimais prie banko sąskaitos. Norėdami išvengti tokių nemalonių patirčių, kreipkitės į saugumo specialistus. Macys security – ne tik safe rooms Tulsa, panikos kambariai ar šarvuotos durys – tai visapusė, profesionali pagalba ir užtikrintas saugumas jums.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *