Priežastys, įtakojančios odos ir riebalų perteklių ant pilvo

Plastiniai chirurgaiNukaręs pilvukas, kurį sudaro riebalų ir odos perteklius yra dažna problema su kuria susiduria tiek vyresnio amžiaus moterys, tiek ir jaunesnės merginos. Dažnai nebegelbėjant jokiai sporto programai ir sveikai mitybai, moterys pradeda domėtis pilvo sienos plastika, kuri gali pilvuko išvaizdą pakeisti ne itin sunkiai. Tai sudėtinga, tačiau nepavojinga operacija, nes ją šiandien atlieka Lietuvoje patts geriausi profesionalai už ganėtinai prieinamą kainą, kuri maksimaliai gali siekti apie 1700 eurus ir suteikti akivaizdžiai matomą rezultatą, kuris ne tik pagražins pilvuką, tačiau ir padės atsikratyti keletos kilogramų bei gali būti naudingas ir naikinant strijas.

Kaip atsiranda nukaręs pilvas?

Nukaręs pilvukas atsiranda dėl trijų pagrindinių priežasčių, kurias aptarsime. Visas šias priežasčių pasekmes gali sutvarkyti pilvo sienos plastika – tai vienintelis veiksmingiausias būdas išgauti maksimaliai estetišką išvaizdą.

Visų pirmiausia nukaręs pilvukas atsiranda po gimdymo. Natūralu, kad gimdymo metu moteris priauga svorio, o jos oda išsitampo. Dažniausiai to pasekoje po gimdymo atsiranda daugybę strijų dėl odos elastingumo trūkumo bei nukarusi pilvo oda su kuria žemiau pasislenka ir bamba bei riebalinis sluoksnis. Sportu ir mityba sugrąžinti odą į savo pirminę stadiją yra beveik neįmanoma, todėl kad odos elastingumą galime reguliuoti tik minimaliai. Dažnai ant pilvo atsiradusias strijas po gimdymo gali pašalinti ir pilvo sienos plastika, tačiau tik tose vietose, kur operacija bus atliekama pacientei.

Kitas, gan dažnas atvejis – tai staigus svorio numetimas. Staigūs svorio pokyčiai gali palikti ant pilvuko nukarusią odą, mat oda, kad ir būdama labai elastinga, nespėja susitraukti iki norimo rezultato, o iš karto atsikračius nemažai kilogramų galite padaryti tiek pat žalos, kiek ir gero – oda gali palikti kabėti visam laikui, todėl čia nepadės joks sportas ar sveika mityba.

Dažniausiai nutinkantis atvejis – tai odos elastingumo praradimas didėjant moters amžiui. Vis vyresniai moteriai nyksta odos elastingumas, kas įtakoja odos nukarimą net ir neturint antsvorio ar negimdžius, todėl oda pradės tysti žemyn bet kokius atveju. Taip pat dažnai po menopauzės atsiranda problemų su svoriu, kas gali įtakoti ir riebalinio sluoksnio susidarymą, kuri bus sunku panaikinti sportu ir mityba.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *