Šaldytuvai kuriami pagal unikalius poreikius

Šaldytuvas WhirlpoolDabar buitinę techniką žmonės renkasi internete. Galbūt nebūtinai ją ten ir perka, tačiau pastebima, kad šaldytuvai, orkaitės, dujinės viryklės, garų surinktuvai, netgi plačiaekraniai televizoriai generuoja kur kas daugiau peržiūrų internetinėse parduotuvėse, nei jų ten nuperkama. Tad visų pirma šturmuojamas internetas, susirenkama visa įmanoma informacija, galbūt netgi kai kurie atsakymai ir tik tada žygiuojama į atitinkamą parduotuvę. Ir visa tai yra tikrai labai natūralus ir suprantamas procesas. Įsivaizduokite, kiek per metus prigaminama šaldytuvų modelių, kiek jų yra skirta įvairiausiam vartotojui, kiek praėjusių sezonų modelių sužiba rinkoje praėjus kuriam laikui po pagaminimo – sunku net suskaičiuoti.

Vienas naujausių šaldytuvo, kaip vieno reikalingiausių daiktų buityje, modelių yra temperatūrų simuliacija. Kad ir kaip išradingai tai skambėtų – tai tokie šaldytuvai, prie kurių projekto dirbo ne vienas mokslininkas ir maisto specialistas, taip sukurdami unikalų gaminį vartotojui. Kiekvienas šaldytuvo skyrius yra ne tik uždaras, tačiau temperatūra skiriasi ne tik šaldyklyje, bet ir kiekviename minėtų skyrių.

Pavyzdžiui vienoje iš lentynų laikomi pieno produktai – varškė, jogurtai, galų gale pienas – tai produktai, kuriuos rekomenduojama laikyti netgi šiltesnėje nei įprasta šaldytuvo aplinkoje. Atkreipkite dėmesį į produktų pakuotes – rekomenduojama pieno produktų laikymo temperatūra +2 – +6 laipsniai šilumos. Tada produktas išlaiko geriausias savo savybes. Tuo metu salotos, konservai, daržovės ir vaisiai – turėtų būti laikomi jau drėgname ore. Tad nors skyrius yra panašios temeperatūros, tačiau jutiminė temeperatūra skiriasi. Mat skyriuje yra kur kas daugiau drėgmės. Tai produktus išlaiko šviežius ilgesnį laiką.

Nepaisant šių naujovių – žmonės gyvena vis mažesniuose būstuose, tad ir buitinė technika atitinkamai kuriama. Tad minėtas šaldytuvas su daugybe skyrių ir temepratūrų gali visai netikti 40 kvadratinių metrų butukui. Tuo metu yra modelis, kuris yra mažesnis ilgiu, tačiau gilesnis, o tai labai aktualu, kai į nedidelį plotą reikia sutalpinti tokį patį produktų kiekį.

Taigi, tiek šaldytuvai, tiek kita buitinė technika absoliučiai derinama prie kliento poreikių. Tai parodo visiška priešingybę tam, kaip prekyba vyko prieš, pavyzdžiui, gerus 20 metų. O čia jau galime grįžti ir prie šaldytuvų ar kitos buitinės technikos rinkimosi internete.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *