5 mitai, kuriais apipinta verslo paskola

Galvojate, kas yra ta verslo paskola? Ar tai dar vienas būdas pasipelnyti iš nesėkmingų verslininkų? Ar išties naudinga ir vertinga paslauga? Pakalbėsime apie kelis vyraujančius mitus.

1. Mitas: paskolas teikianti įmonė žiūri tik savo interesų

Iš tiesų verslo paskolas teikiančios įmonės tikslas, kad jų klientai, gavę jiems reikalingą finansavimą galėtų sėkmingai plėtoti savo verslą. Verslo kreditus teikianti UAB „Noviti“ suteikia savo klientams pačias palankiausias sąlygas kreditui gauti ir tikisi, kad šie sėkmingai vystys savo verslą. Tokiu atveju laimės abi pusės.

2. Mitas: siekiama pasipelnyti net ir kliento nesėkmės atveju

Niekada nežinai, kas bus rytoj, kokia bus situacija rinkoje ir šalyje, todėl ne visada įmanoma prognozuoti sėkmę ar nesėkmę. Verslo paskola gali ir neatnešti norimo rezultato. Tokiu atveju tikriausiai laimės tik paskolą suteikusi įmonė? Tai dar vienas mitas.

Įmonėje „Noviti“, jeigu klientai negali laiku grąžinti paskolos, jiems pratęsiamas mokėjimo terminas, už kurį nereikalaujama palūkanų. „Noviti“ siekia, kad jų klientai sėkmingai vystytų savo verslą ir nesistengia pasipelnyti iš nesėkmės, bet prisiima atsakomybę kartu. Dar vienas įmonės tikslas – tvirti santykiai su klientais, kad šie sugrįžtų antrą ir trečią kartą. Todėl kreditui gauti suteikiamos lanksčios sąlygos.

3. Mitas: verslo paskola gaunama tikrai ne per vieną dieną

Norint gauti paskolą banke, be abejo, užtruks ilgiau nei vieną dieną, kol bus įvertintas kliento mokumas ir pasirašyti dokumentai. UAB „Noviti“ galima gauti iki 20 000 eurų kreditą per vieną darbo dieną. Pateikus prašymą, jis peržiūrimas per 8 darbo valandas, paskui, pasirašyta sutartis persiunčiama internetu ir dviejų valandų bėgyje pinigai pervedami į kliento sąskaitą. „Noviti“ siekia, kad paskolos gavimo procesas būtų kuo paprastesnis ir greitesnis.

4. Mitas: neįmanoma gauti paskolos, jei įmonė tik ką įkurta

Ką tik įkūrus įmonę sunku prognozuoti jos sėkmę ar nesėkmę, todėl paskola arba nebus duota arba bus su dideliais procentais, turto įkeitimu. Šį mitą taip pat paneigia www.noviti.lt. Suteikiama verslo paskola jaunoms, ką tik įsikūrusioms įmonėms ir nereikalaujama turto įkeitimo. Taip sutaupomi finansai ir laikas, nes nereikia samdyti turto vertintojų, nėra papildomos dokumentacijos.

#1$ komentaras

  1. Adriana

    Keletą metų iš eilės vis atidėliodavau verslo pradžią, kadangi verslo steigimas man atrodė kažkoks kosmosas, kilo tiek klausimų… Tačiau padrąsinta aplinkos nusprendžiau pradėti. Steigiant savo MB kreipiausi į profus, kurie išties žino ką daro ir labai tuo džiaugiuosi. Tiek daug sužinojau ir išmokau, tad atsipirko tikrai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *